NAUJA DIZAINO PROGRAMA!
SU DIZAINERE NERINGA ORLENOK
NUO RUGSĖJO MĖNESIO

Dizaino pamokos su dėstytoja, dizainere Neringa Orlenok sugrįžta! Nuo rugsėjo mėnesio, šeštadienais 10:00 ir 11:30.

Atnaujinta programa, leisianti gyvai prisiliesti prie dinamiškos ir smagių kūrybinių iššūkių kupinos dizainerio kasdienybės – kviečiame registruotis:

DIZAINAS 12 – 14m. PAAUGLIAMS

DIZAINAS 15 – 18m. JAUNIMUI

Jūsų laukia: visapusiškas kūrybiškumo lavinimas, pažintis su įvairiomis eskizavimo bei piešimo technikomis, kompozicija, spalvų derinimu, erdvinėmis struktūromis, firminio stiliaus kūrimu, namų aplinkos objektų ir interjero dizainu. 

Užtikrinama kokybiška asmeninė mentorystė, padedanti mokiniams tobulėti, įgyti pasitikėjimo savo gebėjimais ir siekti aukštų rezultatų. Pamokose aktyviai skatinamas bendradarbiavimas: mokiniai susipažįsta su kitais kūrybingais, jaunais ir draugiškais žmonėmis, dirba kartu komandiniuose projektuose, dalinasi savo idėjomis ir kūrybinėmis patirtimis.